tahl.goren.arch@gmail.com

052-8345799

אדריכלות יוקרה

בשנים האחרונות אנו עדים למגוון רחב של משקי בית אשר מעוניינים לשדרג את הנכס שלהם, לשפץ ולעצב אותו בצורה מודרנית, פונקציונאלית, יוקרתית ולא מתפשרת בכלל. כיום דרך אדריכלות יוקרה ניתן לקחת את הנכס שלכם ולהגשים כל חלום בדרך. אדריכלות יוקרה דורשת מקצועיות, יצירתיות, מיומנות ולא מעט דיוק. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – טל גורן פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

הופכים כל חלום למציאות דרך אדריכלות יוקרה

עוד כשאנחנו ילדים אנחנו מדמיינים איך בית החלומות שלנו יראה, לעיתים כשאנחנו גדלים זה מרגיש כאילו החלום מעט מתרחק מאיתנו אך איכשהו הוא עדיין נשאר בתודעה. ישנם חלומות רבים שלא תוכלו להגשים במהלך החיים שלכם, יחד עם זאת כאשר אתם מדברים על עיצוב, שיפוץ ובניית הנכס שלכם – אין מן הנמנע שתוכלו להגשים חלום זה תוך כדי שאתם מצליחים אף להעצים אותו ולגעת בפרטים רבים שלא נגעתם בהם אפילו בחלום שלכם. דרך אדריכלות יוקרה אתם יכולים לקחת את הנכס שלכם ולקדם אותו אלפי מונים כל הדרך עד החלום שלכם.

אדריכלות יוקרה בהתאם לתקציב שלנו: האם זה אפשרי?

המילה "יוקרה" מתכתבת לנו בצורה אסוציאטיבית מושלמת עם המילה "כסף", אך למרות שזו האסוציאציה הראשונה שלנו אין זה אומר שלא נוכל להרשות זאת לעצמנו. בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב כיום ניתן לעבור תהליך אדריכלות יוקרה יחד עם אדריכל המתמחה בתחום תוך כדי היצמדות לתקציב מוגדר וידוע מראש. אדריכל המתמחה באדריכלות יוקרה ידע איך לקחת את התקציב שלכם ולמקסם אותו ככל האפשר על מנת לקדם אתכם צעד אחד נוסף לעבר החלום.

אנו מציעים לכם לגשת אל שיחת אפיון והיכרות בה תכירו את בעל המקצוע, את פועלו והוא יכיר אתכם, את החלומות שלכם ואת התקציב שלכם. במהלך שיחה זו יבין בעל המקצוע את כל הצרכים והדרישות שלכם ויאפיין יחד איתכם תכנית עבודה מפורטת ומסודרת המותאמת בדיוק לצרכים העיצוביים, הפונקציונאליים התקציביים שלכם.

מה הם הדברים המאפיינים אדריכלות יוקרה?

אדריכלות יוקרה הינה אדריכלות אשר שמה דגש על הפרטים הקטנים ביותר. אנו מאמינים שיצא לכם לומר וגם לשמוע את הביטוי "אדריכלות יוקרה" אין ספור פעמים, אך אתם עדיין לא בטוחים איך להגדיר סוג זה של אדריכלות בצורה נכונה. לכן החלטנו לעשות לכם מעט סדר ולרכז עבורכם מספר היבטים המאפיינים בצורה הטובה ביותר אדריכלות יוקרה:

 • עבודה עם חומרי גלם איכותיים – אחד הדברים המאפיינים אדריכלות יוקרה בצורה הטובה ביותר הוא שימוש בחומרי גלם איכותיים. כאשר אנחנו מדברים על אדריכלות יוקרה אנו מדברים על עבודה עם חומרי גלם איכותיים, יוקרתיים, בעלי עמידות גבוהה ואלו המיוצרים מן החברות המובילות ביותר במשק.
 • עבודה לצד אדריכל יוקרה המתמחה במלאכת אדריכלות – אדריכלות יוקרה תעשה אל מול אדריכל יוקרה המתמחה בתחום אשר ליווה במרוצת השנים מגוון רחב של פרויקטים בעולמות היוקרה – בתים פרטיים, בניינים, משרדים וכו'.
 • פונקציונאליות – אנו חיים בעידן בו ישנה חשיבות רבה בכל הקשור לעולם הפונקציונאליות. תפקידה של אדריכלות יוקרה היא לקחת את הנכס שלנו ולקדם אותו אלפי מונים תוך כדי שאנו הופכים פעולות שגרתיות ופשוטות בבית לקלות הרבה יותר. כיום אנו רואים מגמה של "בתים חכמים" אשר עוזרים לנו לנהל את הבית בצורה חכמה, לפי תכנות פעולות הנעשות בצורה יום-יומית ואף ניהול מרחוק של הבית.
 • יצירתיות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים – אדריכלות יוקרה מתאפיינת ביצירתיות רבה ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים, מאחר והפרטים הקטנים הם אלו שעושים את כל ההבדל.
 • גופי תאורה מותאמים אישים – גופי תאורה הם חלק בלתי נפרד מן עולם עיצוב הפנים והאדריכלות. באמצעות גופי תורה אנו יכולים לשדרג כל חלל ואף לתת לו את ייעודו. דרך תאורה נכונה המותאמת אישית עבורנו ניתן להשרות תחושה ואווירה חמימה, למרקר ולהבליט אזורים בחלל ואף לטשטש אזורים אחרים.
 • אקססוריז – אקססוריז ואביזרים הם חלק בלתי נפרד מן אדריכלות יוקרה ויש ביכולתם לעלות את עיצוביות ופונקציונאליות הנכס אלפי מונים.

מהו תהליך העבודה עם אדריכל יוקרה?

אתם מעוניינים לגשת אל אדריכל יוקרה אך תוהים מה הוא תהליך העבודה הצפוי לפניכם. אנו למדים כי אדריכלות יוקרה דורשת יצירתיות, מקצועיות, גמישות ומיומנות בו זמנית. במהלך תהליך העבודה אנו רואים מספר פעולות המתבצעות:

 • תכנון ומתן אישורים – בשלב הראשוני האדריכל יעבוד על תכנון ראשוני של הנכס שלכם לצד מתן וקבלת אישורים רלוונטיים לשם ביצוע המלאכה לרבות אישורים מן הרשות המוניציפלית.
 • הגדרות תקציב – לאחר מתן האישורים תשבו לשיחה בו תגדירו את התקציב שלכם לשם המלאכה.
 • אפיון הנכס שלכם ויצירת תכנית עבודה – לאחר שישבתם על הגדרות תקציב מסודרות ויש בידיכם את כל ההיתרים והאישורים לתחילת העבודה, האדריכל ישב יחד איתכם ויאפיין את הצרכים העיצוביים, הפונקציונאליים והבטיחותיים שלכם. לאחר מכן תבנה תכנית עבודה מפורטת ומסודרת בו תרדו לפרטי פרטים איך יראה הנכס וסביבת הנכס שלכם.
 • הדמיות של הנכס – לאחר אפיון של הנכס ויצירת תכנית עבודה מפורטת יצור האדריכל עבורכם הדמיה אשר מראה לכם איך הנכס שלכם "צפוי" להיראות לאחר ביצוע התכנון האדריכלי. בשלב זה תביעו את דעתכם ותבצעו שינויים בזמן אמת בתכנון האדריכלי של הנכס לפני הגשת התוכניות אל בעלי המקצוע.
 • עבודה עם בעלי מקצוע – העבודה לא נגמרת בסוף התכנון האדריכלי, הלכה למעשה היא רק מתחילה שם – אדריכל יוקרה ידאג ללוות אתכם לאורך כל התהליך, לקשר אתכם אל בעלי מקצוע נכונים ואף לפקח כי הכל נעשה בהתאם לתוכניות.

אדריכלות יוקרה עושים עם טל גורן

טל גורן הינה אדריכלית המתמחה באדריכלות יוקרה המנהלת משרד בוטיק במושבה גבעת עדה. טל גורן עובדת ללא לאות וחורטת לדגלה מקצועיות, אמינות, שירותיות ושמה את הלקוח במרכז הבמה לאורך כל שלבי העבודה. במרוצת השנים ליוותה טל ומשרדה מאות משפחות כל הדרך אל בית החלומות שלהם.

אדריכלות יוקרה עושים אצל המקצוענים – אדריכלות יוקרה עושים אצל טל גורן.

אדריכלות יוקרה