tahl.goren.arch@gmail.com

052-8345799

אדריכל בעתלית

בשנים האחרונות אנו רואים בעלי משקי בית רבים אשר בוחרים לעבוד עם אדריכל צמוד אשר יעזור להם לעצב ולתכנן את ביתם מחדש. עולם האדריכלות מציף בפנינו לא מעט שאלות ותהיות, אנו מאמינים שיש לכם לא מעט כאלו. טל גורן המתמחה באדריכלות בעתלית פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מה הוא תפקידו של אדריכל?

לפני שנדבר על הדברים אותם אנו צריכים לדעת על אדריכלות בעתלית ואיך לבחור אדריכל המתמחה בתחום אין מן הנמנע שנצטרך להבין מה הוא תפקידו של אותו אדריכל. כאשר אנחנו מדברים על אדריכל אנו מדברים על בעל מקצוע אשר למד מספר שנים באופן עיוני ומעשי על עולם התכנון, לרבות – תכנון בתים, אדריכלות פנים, אדריכלות גן, עיצוב פנים, אדריכלות נוף, תכנון עירוני לצד מגוון רחב של נושאים נוספים אשר הופכים אותו למקצוען בתחומו.

לימודי אדריכלות לרוב יערכו בין 4-5 שנים לצד קורסים והשתלמויות נוספות בתחום. אדריכל הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מן הליך התכנון ו/או השיפוץ של הנכס שלכם ומלווה אתכם לאורך כל התהליכים השונים – החל מקבלת האישורים הרלוונטיים מן הרשות המוניציפלית, הדמיות, תהליכי הבנייה, בטיחות, פונקציונאליות וגם עיצוביות של הנכס. הלכה למעשה אדריכל מלווה אתכם ונותן לכם מעטפת 360 עד קבלת המפתחות.

מה הם הדברים שאנחנו צריכים לדעת על אדריכלות בעתלית?

אדריכלות איננה מלאכה קלה, הלכה למעשה אנו לוקחים את עולם האדריכלות בכובד ראש מאחר ותכנון אדריכלי נכון של נכס ישפיע בצורה רבות על כל התהליך התכנוני, העיצובי והפונקציונאלי של הנכס. המלאכה צריכה להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ויתכנן איתכם את הנכס מבחינה בטיחותית, פונקציונאלית ועיצובית.

לצד כל אלו אנו למדים כי תהליך אדריכלי מלווה פעמים רבות גם בבירוקרטיה אל מול הרשויות השונות ועבודה אל מול בעלי מקצוע – אדריכל ידע איך לטפל בסוגיות אלו בצורה מקצועית עבורנו.

בחירת אדריכל בעתלית: איך לעשות זאת בצורה נכונה?

מחיפוש קטן במנועי החיפוש ניתן להגיע אל עשרות ואף מאות אדריכלים העובדים באזור עתלית, אנשים רבים תוהים איך ניתן לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורם. אנו מאמינים כי בחירת בעל מקצוע צריכה להיעשות בצורה מקצועית לאחר חשיבה ממושכת ופרקטית, בדיוק לשם כך ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את האדריכל הטוב ביותר עבורכם.

  • המשולש הקדוש – ישנם לא מעט דברים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש כאשר אנחנו מחפשים אדריכל בעתלית. "המשולש הקדוש" הוא אחד מן הדברים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש. המשולש הקדוש הוא – ניסיון, ותק ומוניטין של האדריכל בעולם האדריכלות. אנו נרצה לעבוד עם אדריכל בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום מאחר ואדריכל זה ידע איך לגשת בצורה נכונה אל תכנון הדירה שלנו, יעבוד בצורה נכונה אל מול הרשויות ובעלי מקצוע נוספים ויספק לנו מעטפת מלאה.
  • המלצות – אין מן הנמנע כי נכתבו על אדריכל בעל ניסיון, ותק ומוניטין המלצות במרוצת השנים. אנו נרצה לבדוק כי נכתבו המלצות על אותו אדריכל, כמו כן נבדוק האם שמו הוזכר באזכורים שליליים ברחבי האינטרנט.
  • חוג לקוחות – חוג הלקוחות של האדריכל מעיד בצורה ישירה על איכות העבודה שלו ועל פועלו, אנו מציעים לכם לבדוק מי הם חוג הלקוחות של הלקוח. כמו כן תוכלו לבקש לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיו על מנת לקבל אינדיקציה רחבה יותר לגבי התהליך – כמה זמן התהליך ארך, עמידה בלוחות זמנים, תכנון אדריכלי, ליווי ומעטפת ושאר ירקות.
  • תיק עבודות – כאשר אנחנו מדברים על עבודה אדריכלית לצד עיצוב פנים אנו מדברים על עבודת אמנות לכל דבר ועניין, לכן אנו מציעים לכם לבקש מן "האמן" להראות לכם את תיק העבודות שלו – דרך תיק העבודות של האדריכל תוכלו לראות את פועלו, את הדברים להם הוא מסוגל ואיך הוא ניגש לתכנון ועיצוב בתים.
  • אחריות מקצועית על העבודה – אנו נרצה לעבוד עם אדריכל אשר מספק אחריות מקצועית על העבודה שלו, כך אנו יכולים להיות רגועים ולדעת שאנחנו בידיים טובות.
  • אין תחליף שני לרושם ראשוני – אנו מאמינים כי אין תחליף שני לרושם ראשוני, בדיוק לשם כך אנו מציעים להיפגש עם האדריכל בארבע עיניים. אדריכל הוא הרבה יותר מבעל מקצוע רגיל אלא בעל מקצוע אותו אנו מכניסים לביתנו במטרה להגשים לנו את החלומות הגדולים ביותר, לכן חשוב שנרגיש בנוח עם בעל מקצוע זה. בדקו אם אתם באותם אנרגיות עם האדריכל, תשמעו על פועלו, תשאלו את כל השאלות הרלוונטיות ותנו לו להכיר אתכם. לאחר השיחה תוכלו להבין אם זהו בעל המקצוע איתו אתם תרצו לעבוד.

אמרתם אדריכל בעתלית – אמרתם טל גורן

אם חיפשתם אחר אדריכל בעתלית אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. טל גורן הינה אדריכלית בעלת ניסיון ומוניטין רב המנהלת משרד בוטיק במושבה גבעת עדה. במרוצת השנים ליוותה טל עשרות משפחות תוך כדי ליווי ומתן מעטפת מלאה כל הדרך מרגע רכישת המגרש, דרך קבלת האישורים ועד המפתח לדירה.משרדה של טל הפך לביטוי שגור למצוינות באזור עתלית והסביבה וחורט לדגלו – מקצועיות, אמינות ושירותיות.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור טל גורן