tahl.goren.arch@gmail.com

052-8345799

אודות

קצת עלי, ועל הפעילות במשרד שלי...

אני טל גורן, אדריכלית ובעלת משרד אדריכלים במושבה גבעת עדה.

בשנים האחרונות ליוויתי עשרות משפחות יד ביד לבית החלומות שלהם- החל מקבלת ההחלטה על קניית המגרש, ועד לחנוכת הבית.

יש לי נסיון רב ב'תרגום' חלומות של משפחות לכדי בית פיסי, וגם המון נסיון בתהליכים של תכנון, רישוי (=היתר בניה), שרטוט ועיצוב.

אצלי הלקוח נמצא במרכז, ולכן אני מוצאת פתרונות יצירתיים לכל בקשה שלכם, תוך שמירה על השפה התכנונית, ועל העיצוב ההרמוני של הבית – חיצונית ופנימית.

כבעלת משפחה משלי, בן-זוג ושלושה בנים מתבגרים, אני מכירה את 'מחזור החיים' של משפחה, וערה לצרכים המשתנים של המשפחה במהלך החיים.  הנסיון האישי, והמפגש עם לקוחות בשלבים שונים של החיים, לימד אותי שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא הגמישות, והאירגון היעיל.

אני מתכננת קן למשפחה שלכם, בית גמיש ומאורגן ביעילות.  בית גמיש הוא בית אשר 'יודע' להתאים את עצמו לכל שלב בחיי המשפחה, באמצעות שינויים פשוטים, מהירים וזולים.  בית המאורגן ביעילות הוא בית שבו יש הפחתה משמעותית ב'שטחים מתים', וכך ניתן להימנע מבזבוז שטחים (כל מ"ר בבניה עולה אלפי שקלים רבים).  תכנון של בתים גמישים ומאורגנים ביעילות מאפשר חסכון של זמן ושל כסף לא רק בשלב הבניה אלא גם בתחזוקה של הבית, ובמקרה של שיפוצים עתידיים (בישראל יש סטטיסטיקות של שיפוץ פעם ב 10-15 שנים).

אני אדריכלית רשויה (=הדרגה הגבוהה ביותר לאדריכלים בארץ), בוגרת בהצטיינות של הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון.  בנוסף, אני גם הנדסאית אדריכלות, בוגרת בהצטיינות יתרה של ביה"ס להנדסאים בטכניון.

משרדי עוסק אך ורק בתכנון בתי מגורים, והלקוחות הפרטיים הם לב העסק.  לכן תכנון הבתים נעשה בקפידה ובאחריות.  כל בית ובית מקבל את מלוא תשומת הלב.  חשוב לי לוודא שהבית 'תפור' בדיוק לפי המידות של כל משפחה, ושהדרך אל הבית הזה תהיה הכי נעימה שאפשר.

הצוות במשרד מונה שלוש עובדות מקצועיות, ועוד עזרה נוספת שאני שוכרת מפעם לפעם בתקופות של עומס.  כולנו מחויבות לשביעות הרצון שלכם, ונותנים מענה מהיר, ענייני ומקצועי לכל פניה.

יש לי נסיון מקצועי של מעל 20 שנה, מתוך זה מעל 13 שנים כבעלת עסק עצמאי.

חשוב לי להשאר מעודכנת בטרנדים עיצוביים, טכנולוגיות חדשות, חומרים מקדמים וכיוצ"ב.  לכן, אני מקפידה להשתתף בהשתלמויות מקצועיות ועסקיות, מבקרת בקביעות בתערוכות עיצוב בארץ ובעולם, ומטמיעה את הידע הזה בעבודה השוטפת.

אני חברה הן ב'התאחדות אדריכלים ובוני ערים בישראל', והן ב'ארגון המהנדסים והאדריכלים', מתוך תפיסת עולם של שיתוף ידע, ומתוך הבנת החשיבות של התארגנות.  בטווח הארוך- רק כך נוכל ליצור לובי חזק, לשפר ולייעל את הליכי הרישוי, לקצר את לוחות הזמנים, להפחית את הבירוקרטיה, ולהקל גם עליכם את בניית הבית.

צוות המשרד ואני מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית, כדי לוודא שיהיה לכם מענה הולם וראוי בכל מצב, וכדי לתת לכם תחושת שקט ובטחון.

הלקוחות שלי מרוצים ושבעי רצון מהעבודה המשותפת.  אני יודעת זאת כי כולם שולחים אלי גם את חבריהם ובני משפחתם, אשר הופכים להיות בעצמם לקוחות. 

אתם מוזמנים לבנות איתי את ביתכם, ולהיות חלק מסיפור ההצלחה.

תקציר קו"ח מקצועי:

החל משנת 2006

אדריכלית רשויה, בעלת משרד אדריכלות- תכנון בתי מגורים פרקטיים, יעילים וגמישים.

2003-2006

עבודה כשכירה במשרדי אדריכלים מובילים, בתחום מגורים.

2003

דיפלומה B.Arch בהצטיינות, מטעם הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון.

1998-2003

לימודים לתואר בפקולטה לארכיטקטורה בטכניון.
עבודה כסטודנטית במשרד אדריכלים בחיפה.

1998

דיפלומה 'הנדסאי' בהצטיינות יתירה מטעם ביה"ס להנדסאים בטכניון.

1996-1998

לימודים בטכניון לתואר הנדסאי.