פרויקטים

בית משפחת ש' בקציר

בית מגורים בן כ- 200 מ"ר, בשתי קומות. הנוף המרהיב שנשקף מהמגרש הכתיב הפניה של החצר והמרפסת לכיוון דרום. התוצאה היא שפע של אור ואויר לחללים הציבוריים- סלון, מטבח ופינת אוכל.

בית משפחת נ' בזכרון יעקב

בית מגורים בן כ- 230 מ"ר, בשתי קומות ומרתף. לבקשת בעלי הבית, המבנה תוכנן כ'רקע נקי' ובהיר, עבור חפצי הנוי והריהוט הקיימים והאהובים. התכנון הוא גמיש, ומאפשר לבצע שינויים עתידיים בקלות, במהירות ובזול.

בית משפחת ה' באור עקיבא

בית מגורים בן כ- 245 מ"ר, בשתי קומות ומרתף. בעלי הבית ביקשו חלל מרווח ומואר ככל האפשר, עם גובה כפול באזורים ה'ציבוריים'. בחוץ- חיפוי באבן שסופקה על ידי העסק המשפחתי, ועצי פרי ותיקים ובוגרים שהועתקו מחצר הסבתא.

בית משפחת ו' בגבעת עדה

בית מגורים בן כ- 360 מ"ר, אשר כולל 2 קומות ומרתף. החזיתות החיצוניות מעוצבות ברוח כפרית – חקלאית, אשר תואמת את מיקום הבית בין השדות, וכן את עיסוקם המקורי של בעליו. בעיצוב הפנימי נשמרה אווירה קלילה ומודרנית יותר, עם שפע חלונות היוצרים חלל מואר.

בית משפחת נ' בזכרון יעקב

בית מגורים בן כ- 170 מ"ר, בשתי קומות. מה שמייחד את הבית זה גג הרעפים הגבוה, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב. החלל הגבוה תורם לתחושה מרווחת ומוארת של כל הבית, ומאפשר קשר ישיר בין חדרי הילדים שלמעלה לבין החלק ה'ציבורי'.

בית משפחת ו' בגבעת עדה

בית מגורים בן כ- 200 מ"ר בקומה אחת. הבית שוכן בצמוד לשטחים חקלאיים. בהתאם לבקשת בעלי הבית, העיצוב הוא בסגנון כפרי, בהתאמה לסביבה.